Kohtumenetlus

Klientide esindamine kohtuvaidlustes on advokaadibüroo Narlex kõige nõutum õigusteenus. Meie advokaatide teadmised, kogemus ja süsteemne andmebaas kohtulahenditest ulatub aastasse 1993. Büroo enda kogemus põhineb enam kui tuhandel juhtumil, millega on läbi aastate kokku puututud.

Büroo jälgib kohtupraktika arengut mitte ainult Eestis, vaid ka Euroopa Liidus. Juhtumite rahaline väärtus, millistes büroo advokaadid on kliente esindanud, on jäänud mõne tuhande ja 14 miljoni euro vahele.

Advokaadibüroo Narlex praktikas ei ole selliseid igapäeva elu ja ettevõtlusega seotud õigusvaldkondi, millistes büroo advokaadid ei oleks klientide huve kohtus esindanud.

Kohtumenetlusega otseselt mitteseotud ning pigem selle vältimisele on suunatud juriidiline suhtekorraldus teenusena. Suhtekorraldus hõlmab endas ka „tavalisi“ läbirääkimisi kliendi nimel, erinedes neist aga strateegilise planeerimise vajaduse poolest. Suhtekorralduse tulemusena võib osapooltes alles tekkida soov läbi rääkida. Samuti ei pruugi olla koheselt selgegi, kellest sõltub ühe või teise olukorra lahendus.

Teenuseid osutame eesti, vene ja inglise keeles.